Články z kategorie Muži

Muži zahájili sezónu výhrou v derby

Vítězstvím 4:2 nad sousedními Michálkovicemi vstoupili naši muži do nového ročníku ostravského městského přeboru. Svému soupeři tak vrátili jen týden starou porážku z finále letního přípravného turnaje, Memoriálu Ladislava Zajíce, který se hraje tradičně před začátkem soutěžního ročníku právě v Michálkovicích. Tentokrát se oba týmy utkaly již v souboji o tři body do tabulky a na rychvaldské půdě.

Číst dále »

V kádru mužů přes léto došlo k několika změnám

Jak už si někteří z vás možná stačili všimnout během přípravných zápasů, v dresu Slavoje se oproti závěru minulé sezóny představilo hned několik nových nebo staronových tváří. Pojďme se tedy podívat, jak vypadá soupiska „áčka“ na začátku nového ročníku 2017/2018. Tým oproti jarní části opustili čtyři hráči. Brankář Michal Chamrath ukončil aktivní kariéru, Tomáš Grochovský pracuje v zahraničí, Jiří Matajsz pracuje mimo region a Filip Stankuš vyrazil na studia do Prahy.

Číst dále »

Výsledky letních přípravných zápasů mužů

Již dnes se rozběhne další ročník ostravského městského přeboru, ve kterém opět nebude chybět Slavoj Rychvald. V přípravě na novou sezónu sehráli muži Slavoje celkem pět přípravných utkání, z toho tři na domácím hřišti a dva v rámci tradičního předsezónního turnaje v sousedních Michálkovicích. Svěřenci Pavla Keprta ve dvou zápasech s týmy z nižších soutěží jasně zvítězili, ve dvou střetnutích s kvalitnějšími týmy, v nichž šlo stále především o nabírání kondice, sehráli dobrá utkání, nicméně v obou střetnutích svým soupeřům podlehli, a v posledním zápase těsně prohráli se sousedním rivalem z Michálkovic. Zde pro úplnost uvádíme kompletní seznam výsledků.

Číst dále »

„A“ mužstvo zahájí zimní přípravu 18. ledna

Rok 2016 skončil, nastal studený leden, a to je čas, kdy ve většině fotbalových klubů začíná nepříliš oblíbená, ale zároveň velmi důležitá část sezóny – zimní příprava. Stejně tak je tomu i u týmu mužů Slavoje, jehož hráči se poprvé v novém roce sejdou k tréninku ve středu, 18. ledna. Níže uvádíme celý plán zimní přípravy, jak jej připravil trenér A mužstva Pavel Keprt.

Číst dále »

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Výhra se Slovanem přinesla posun na druhé místo

Podruhé se muži Slavoje na podzim utkali se silným Slovanem Ostrava a podruhé dokázali otočit nepříznivý vývoj skóre a o jednu branku zvítězit. Do tabulky si tak opět připsali velmi cenné tři body, díky kterým navíc svého posledního soupeře v tabulce přeskočili a posunuli se na druhé místo za suverénní Klimkovice. Navíc mají jeden zápas k dobru – již jednou odložené utkání na hřišti Polanky B se nakonec odehraje až v jarním termínu (18. března). Podzimní část soutěže tak naši muži zakončili stylově – čtyřmi výhrami v řadě.

Číst dále »

Muži vyhráli potřetí v řadě, navíc s čistým kontem

Potřetí v řadě a popáté z posledních šesti utkání zněl kabinou Slavoje vítězný pokřik. Tentokrát naši muži přehráli Rapid Muglinov výsledkem 2:0 a udrželi se v těsném kontaktu se špičkou tabulky. Pozitivní je také druhé čisté konto v letošním ročníku. Slavoj tak zatím dokonale využil série tří domácích zápasů v řadě a připsal si v nich plný bodový zisk.

Číst dále »

Slavoj přetlačil i Koblov a dál stíhá čelo tabulky

Nebylo to příliš pohledné utkání, ale body jsou tím, co se počítá. A jelikož zůstaly všechny tři doma, vládla na Slavoji po závěrečném hvizdu spokojenost. Koblov přijel do Rychvaldu s velmi špatnou bilancí na soupeřových hřištích, když ve čtyřech letošních zápasech nezískal ani bod při skóre 1:6. A jelikož i při pohledu na tabulku na tom byl domácí Slavoj výrazně lépe, bylo zřejmé, kdo měl být v zápase favoritem.

Číst dále »

Slavoj čtyřmi brankami přestřílel Hošťálkovice

Dvakrát v zápase prohrávali, přesto dvakrát dokázali vyrovnat a nakonec svého soupeře přestříleli. Muži Slavoje za sebou mají další domácí utkání ostravského městského přeboru, ve kterém porazili Hošťálkovice 4:2. Přestože měli po celé utkání převahu, výsledek se nerodil úplně snadno. Od samého začátku hrál Slavoj na polovině svého soupeře a dostával se do šancí. Zdálo se, že je jen otázkou času, kdy půjde do vedení.

Číst dále »

Slavoji se na půdě lídra bodovat nepodařilo

Třetí utkání v řadě sehráli naši muži na půdě soupeře, ale třetí vítězství za sebou se jim přidat nepodařilo. V cestě jim totiž stály Klimkovice, aktuálně nejlepší tým městského přeboru. A nutno podotknout, že na prvním místě tabulky se mužstvo z lázeňského města nachází zcela zaslouženě, což potvrdilo i toto utkání.

Číst dále »