Články z kategorie Dorost

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Dorostenci z posledních tří zápasů vytěžili jen bod

Nepříliš povedené období prožívají naši dorostenci, kteří z posledních tří zápasů dokázali vytěžit pouze bod. A aby toho nebylo málo, z městského přeboru dorostu se odhlásil tým Pustkovce, se kterým se naši dorostenci utkali zhruba před dvěma týdny. Všechny výsledky Pustkovce se tak anulují, což bohužel znamená, že náš dorost přišel v tabulce o 3 body, které za výhru v Pustkovci získal. Kvůli tomu tak aktuálně klesl na předposlední místo tabulky s jedním bodem za remízu s Michálkovicemi.

Číst dále »

Po mužích vyloupili Pustkovec i dorostenci

Celé dnešní utkání se dá nazvat spíše kopanou nežli fotbalem. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří hned na začátku měli šance vstřelit branky. Ale obrana společně s brankářem vždy nakonec i se štěstím odvracela. Poté jsme měli šance my, kdy jsme využili zaváhání některých domácích hráčů. Do poločasu se nám podařilo vsítit 3 branky a mít slušný náskok do druhé půle.

Číst dále »

Dorost v prvním ostrém zápase sezóny neuspěl

Do utkání jsme nevstoupili zle, měli jsme i gólovku, kterou jsme ale zazdili. Poté jsme po dalším útoku dobře vystřelili a z dorážky Navrátil trefil prázdnou bránu. O chvíli později bylo ale srovnáno, když domácí měli spoustu času na střelu a následnou dorážku. V prvním poločase jsme měli ještě jednu velkou šanci, ale skončila stejně jako naše první. Hra byla vcelku vyrovnaná, ale domácí měli mírně navrch i více střel. Ve druhém poločase, jsme bohužel nic neuhráli, nebyli jsme důrazní, běhaví a z toho pramenily chyby, které domácí uměli využít.

Číst dále »

Dorost hrál hezký zápas proti ještě hezčímu soupeři

Na Slavoj, nám dojel trošku netradiční, ale o to příjemnější soupeř. Ženy společně s juniorkami Baníku Ostrava a bylo se na co dívat. Když dostaly dívky trochu prostoru, ukazovaly, že i něžnější pohlaví dokáže hrát pohledný fotbal a střílet hezké branky. Hráli jsme v improvizované sestavě 4×20 minut, ať si každá strana může probrat taktické pokyny.

Číst dále »

Dorostenci v přípravném zápase podlehli Brušperku

První zápas po delší odmlce byl brán spíše jako kondiční trénink. Podle toho taktéž vypadal výsledek, který byl jednoznačný, bylo vidět, že hráči soupeře mají daleko více natrénováno a nějaký zápas mají již za sebou. Přehrávali nás ve všech ohledech, hlavně v rychlosti s míčem. Je vidět, že kluci z Brušperku hráli o první místo ve vyšší soutěži.

Číst dále »

Shrnutí podzimu 2015/2016 očima trenéra dorostu

Jelikož nebylo mnoho času dát na náš web veškeré informace ze zápasů a poslední informace jseou zde ještě z dob „kraje“ snad to napravíme, alespoň tímto přehledem celého podzimu.

Číst dále »

Dorostenci doma podlehli Brušperku

Po výborném minulém zápase k nám přijel soupeř z 2. místa, který má velké ambice a chce opět hrát vyšší soutěž, ze které se odhlásil z důvodu nedostatku hráčů. V sobotu bylo opravdu velice teplo a bohužel jsme se nesešli ve stejném složení jako minulý zápas. Ale začali jsme dobře, když chybu ve výběhu brankáře a nedorozumění v obraně chytře využil hlavičkou Bonczek. Bylo to překvapení a pro hosty šok.

Číst dále »

Dorostenci nečekaně triumfovali ve Starém Městě

V sobotu bylo konečně po dlouhé době hezky, teplo a nás čekala zajížďka do Starého Města u Frýdku-Místku. Na Facebooku jeden z hráčů napsal, že si jedeme pro tři body a že je domů dovezeme. Někdo to bral jako srandu, ale mě těšilo, že jsme se konečně sešli v počtu 15 hráčů. Musím říct, že domácí mají parádní pažit a hřiště jako letiště, čehož jsem se bál. Něco jsme si před začátkem řekli, jak by to mohlo vypadat, a šlo se na věc.

Číst dále »

Také Albrechtice byly nad síly našich dorostenců

Po vyhoření v Těšíně jsme si mysleli, že bychom mohli ubojovat nějaký bodík proti Albrechticím. Soupeř měl být podle ročníků vyrovnaný, ale byl lepší než my. Nedařilo se nám držet míč, střední záložníci běhali po většinu času bez míče, obrana plavala. Soupeř byl důraznější a rychlejší u míče i s míčem. My, jsme hráli kopanou, oni fotbal, i přesto, že hřiště bylo hodně mokré.

Číst dále »