Články z kategorie Starší žáci

V srpnu pořádáme III. ročník příměstského kempu

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pořádá náš oddíl ve spolupráci s městem Rychvald příměstský fotbalový kemp, který si rychvaldské děti rychle oblíbily. Letošní již 3. ročník se uskuteční v termínu od 14. do 18. srpna, tedy tradičně od pondělí do pátku. Na děti opět čeká pět dní plných zábavy a pohybu, a tak pokud pro své ratolesti ještě nemáte plán na prostřední srpnový týden, neváhejte a přihlaste je k nám. Informace k přihláškám najdete níže v tomto článku.

Číst dále »

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Informace pro rodiče dětí, které se účastní kempu

Pokud jste své dítě přihlásili na příměstský fotbalový kemp, který se na Slavoji uskuteční od pondělí do pátku, od 15. do 19. srpna, budete muset vyplnit Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte. Tento dokument si můžete stáhnout a vytisknout zde, nebo jej můžete vyplnit a podepsat na Slavoji, při předání dítěte v pondělí ráno, v první den kempu. Na kemp prosím také přineste kartičku pojištěnce dítěte – na místě si pořídíme její kopii. V případě potřeby vám více informací poskytne Ivan Cholevík na tel. čísle 737 782 673.

Číst dále »

1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp

Od pondělí 17.8. až do pátku 21.8. pořádáme na Slavoji „1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp“. Začátek je vždy od 8:00 a konec v 18:00. Kemp je určen pro kluky i holky, kteří se chtějí hlavně bavit pohybem. Hned v pondělí od 16:00 k nám zavítají „Létající trenéři“, kteří nám předvedou tréninkovou jednotku zase trochu jinak. Jedná se o trenéry s profi licencí, takže se máme na co těšit.

Číst dále »

Z Dětmarovic vezou starší žáci remízu 1:1

V neděli 31. května zajížděli naši starší žáci na hřiště Dětmarovic, které byly v tabulce o jedno místo a o šest bodů nad Slavojem. Jelikož však utkání skončilo remízou 1:1, nepodařilo se našim žákům soupeři v tabulce přiblížit a tak s největší pravděpodobností obsadí na konci sezóny v pětičlenném okresním přeboru třetí místo. O jedinou branku Slavoje se postaral svým 10. gólem v sezóně nejlepší střelec týmu Radek Pavlosek.

Číst dále »

Starší žáci nastříleli Doubravě osm gólů

V sobotu 23. května odehráli starší žáci další zápas okresního přeboru a v domácím prostředí nedali Doubravě šanci. Nastříleli celkem 8 gólů a žádný nedostali. Nejvíce se o vítězství přičinil autor hattricku Jirka Vašátko. Po jedné brance pak přidali Radek Pavlosek, Dominik Ujházy, David Vrátný, Ondra Biskup a Ondra Adamczyk.

Číst dále »

Mladší žáci pokračují v jízdě, starším se nedařilo

V pátek 15. května, tradičně odpoledne, přivítali mladší žáci na domácím hřišti poslední tým tabulky městské soutěže, Polanku. A postavení obou týmů v tabulce odpovídal i průběh zápasu a konečný výsledek. Slavoj neponechal nic náhodě a svému soupeři nasázel jedenáct branek. Na konečném výsledku se, jako už tradičně, největší porcí branek podílel kapitán Marek Macura a celkem se prosadilo hned osm kluků. Mladší žáci tak na jaře z pěti zápasů zaznamenali pátou výhru a na třetím místě tabulky už dotírají na druhé Vítkovice „C“.

Číst dále »

Mladší žáci porazili Dolní Lhotu, starší prohráli

Páteční sváteční odpoledne na Slavoji nezpříjemňovala jen vaječina, která se u hřiště smažila, ale také zápas mladších žáků proti Dolní Lhotě. A přestože byl soupeř v tabulce na 3. místě, tedy o pozici výše než naši kluci, na hřišti to příliš znát nebylo. Mladší žáci Slavoje už do poločasu vedli 2:0 a další tři branky přidali po přestávce. A jelikož sami neinkasovali, připsali si cennou výhru 5:0. Třemi brankami se na ní podílel kapitán Marek Macura a po jedné pak přidali Ondra Adamczyk a Vítek Kořenek, který je stále ještě hráčem přípravky.

Číst dále »

Mladší žáci opět vítězní, přípravka úspěšná napůl

O víkendu a v pondělí se měly představit všechny naše týmy žáků i přípravky, ale nakonec své zápasy odehráli jen mladší žáci a přípravka. Utkání starších žáků s Dětmarovicemi se bohužel kvůli administrativním zmatkům, které se týkaly změny termínu a následného návratu k původnímu termínu, neodehrálo a jelikož soupeř dorazil na Slavoj zbytečně, naši žáci nejspíše toto utkání prohrají kontumačně 0:3. Je to určitě škoda a rozhodně také poučení pro nás do budoucna.

Číst dále »

Vítězný víkend pro oba žákovské týmy i přípravku

Zatímco mužům ani dorostencům se aktuálně příliš nedaří, naše mladší kategorie nám tento víkend dělaly radost. Oba žákovské týmy si připsaly čtyřbrankové výhry na hřištích soupeřů a kluci z přípravky se radovali z vítězství v přátelském zápase ve Věřňovicích. Starší žáci v sobotu vyhráli na hřišti Doubravy 4:0, když se o branky postarali rovným dílem Radek Chovanec, Honza Kaša, Marek Macura a Dominik Ujházy. Stejným výsledkem pak v neděli zvítězili i mladší žáci v Pustkovci. Gól si připsali Marek Macura, Ondra Adamczyk, David Chautur a Jirka Vašátko.

Číst dále »