Články z kategorie Starší žáci

V srpnu pořádáme III. ročník příměstského kempu

kemp2016_nahled

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pořádá náš oddíl ve spolupráci s městem Rychvald příměstský fotbalový kemp, který si rychvaldské děti rychle oblíbily. Letošní již 3. ročník se uskuteční v termínu od 14. do 18. srpna, tedy tradičně od pondělí do pátku. Na děti opět čeká pět dní plných zábavy a pohybu, a tak pokud pro své ratolesti ještě nemáte plán na prostřední srpnový týden, neváhejte a přihlaste je k nám. Informace k přihláškám najdete níže v tomto článku.

Číst dále »

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

????????????????????????????????????

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Informace pro rodiče dětí, které se účastní kempu

ilustracni_nahled

Pokud jste své dítě přihlásili na příměstský fotbalový kemp, který se na Slavoji uskuteční od pondělí do pátku, od 15. do 19. srpna, budete muset vyplnit Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte. Tento dokument si můžete stáhnout a vytisknout zde, nebo jej můžete vyplnit a podepsat na Slavoji, při předání dítěte v pondělí ráno, v první den kempu. Na kemp prosím také přineste kartičku pojištěnce dítěte – na místě si pořídíme její kopii. V případě potřeby vám více informací poskytne Ivan Cholevík na tel. čísle 737 782 673.

Číst dále »

1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp

pažit

Od pondělí 17.8. až do pátku 21.8. pořádáme na Slavoji „1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp“. Začátek je vždy od 8:00 a konec v 18:00. Kemp je určen pro kluky i holky, kteří se chtějí hlavně bavit pohybem. Hned v pondělí od 16:00 k nám zavítají „Létající trenéři“, kteří nám předvedou tréninkovou jednotku zase trochu jinak. Jedná se o trenéry s profi licencí, takže se máme na co těšit.

Číst dále »

Z Dětmarovic vezou starší žáci remízu 1:1

stz-detmarovice-slavoj_nahled

V neděli 31. května zajížděli naši starší žáci na hřiště Dětmarovic, které byly v tabulce o jedno místo a o šest bodů nad Slavojem. Jelikož však utkání skončilo remízou 1:1, nepodařilo se našim žákům soupeři v tabulce přiblížit a tak s největší pravděpodobností obsadí na konci sezóny v pětičlenném okresním přeboru třetí místo. O jedinou branku Slavoje se postaral svým 10. gólem v sezóně nejlepší střelec týmu Radek Pavlosek.

Číst dále »

Starší žáci nastříleli Doubravě osm gólů

stz-slavoj-doubrava_nahled

V sobotu 23. května odehráli starší žáci další zápas okresního přeboru a v domácím prostředí nedali Doubravě šanci. Nastříleli celkem 8 gólů a žádný nedostali. Nejvíce se o vítězství přičinil autor hattricku Jirka Vašátko. Po jedné brance pak přidali Radek Pavlosek, Dominik Ujházy, David Vrátný, Ondra Biskup a Ondra Adamczyk.

Číst dále »

Mladší žáci pokračují v jízdě, starším se nedařilo

zaci-polanka-zukov_nahled

V pátek 15. května, tradičně odpoledne, přivítali mladší žáci na domácím hřišti poslední tým tabulky městské soutěže, Polanku. A postavení obou týmů v tabulce odpovídal i průběh zápasu a konečný výsledek. Slavoj neponechal nic náhodě a svému soupeři nasázel jedenáct branek. Na konečném výsledku se, jako už tradičně, největší porcí branek podílel kapitán Marek Macura a celkem se prosadilo hned osm kluků. Mladší žáci tak na jaře z pěti zápasů zaznamenali pátou výhru a na třetím místě tabulky už dotírají na druhé Vítkovice „C“.

Číst dále »

Mladší žáci porazili Dolní Lhotu, starší prohráli

slavoj-dolni lhota mlz_nahled

Páteční sváteční odpoledne na Slavoji nezpříjemňovala jen vaječina, která se u hřiště smažila, ale také zápas mladších žáků proti Dolní Lhotě. A přestože byl soupeř v tabulce na 3. místě, tedy o pozici výše než naši kluci, na hřišti to příliš znát nebylo. Mladší žáci Slavoje už do poločasu vedli 2:0 a další tři branky přidali po přestávce. A jelikož sami neinkasovali, připsali si cennou výhru 5:0. Třemi brankami se na ní podílel kapitán Marek Macura a po jedné pak přidali Ondra Adamczyk a Vítek Kořenek, který je stále ještě hráčem přípravky.

Číst dále »

Mladší žáci opět vítězní, přípravka úspěšná napůl

slavoj-havirov-pripravka_nahled

O víkendu a v pondělí se měly představit všechny naše týmy žáků i přípravky, ale nakonec své zápasy odehráli jen mladší žáci a přípravka. Utkání starších žáků s Dětmarovicemi se bohužel kvůli administrativním zmatkům, které se týkaly změny termínu a následného návratu k původnímu termínu, neodehrálo a jelikož soupeř dorazil na Slavoj zbytečně, naši žáci nejspíše toto utkání prohrají kontumačně 0:3. Je to určitě škoda a rozhodně také poučení pro nás do budoucna.

Číst dále »

Vítězný víkend pro oba žákovské týmy i přípravku

pri vernovice-slavoj_nahled

Zatímco mužům ani dorostencům se aktuálně příliš nedaří, naše mladší kategorie nám tento víkend dělaly radost. Oba žákovské týmy si připsaly čtyřbrankové výhry na hřištích soupeřů a kluci z přípravky se radovali z vítězství v přátelském zápase ve Věřňovicích. Starší žáci v sobotu vyhráli na hřišti Doubravy 4:0, když se o branky postarali rovným dílem Radek Chovanec, Honza Kaša, Marek Macura a Dominik Ujházy. Stejným výsledkem pak v neděli zvítězili i mladší žáci v Pustkovci. Gól si připsali Marek Macura, Ondra Adamczyk, David Chautur a Jirka Vašátko.

Číst dále »