Články z kategorie Mladší žáci

V srpnu pořádáme III. ročník příměstského kempu

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pořádá náš oddíl ve spolupráci s městem Rychvald příměstský fotbalový kemp, který si rychvaldské děti rychle oblíbily. Letošní již 3. ročník se uskuteční v termínu od 14. do 18. srpna, tedy tradičně od pondělí do pátku. Na děti opět čeká pět dní plných zábavy a pohybu, a tak pokud pro své ratolesti ještě nemáte plán na prostřední srpnový týden, neváhejte a přihlaste je k nám. Informace k přihláškám najdete níže v tomto článku.

Číst dále »

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Informace pro rodiče dětí, které se účastní kempu

Pokud jste své dítě přihlásili na příměstský fotbalový kemp, který se na Slavoji uskuteční od pondělí do pátku, od 15. do 19. srpna, budete muset vyplnit Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte. Tento dokument si můžete stáhnout a vytisknout zde, nebo jej můžete vyplnit a podepsat na Slavoji, při předání dítěte v pondělí ráno, v první den kempu. Na kemp prosím také přineste kartičku pojištěnce dítěte – na místě si pořídíme její kopii. V případě potřeby vám více informací poskytne Ivan Cholevík na tel. čísle 737 782 673.

Číst dále »

1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp

Od pondělí 17.8. až do pátku 21.8. pořádáme na Slavoji „1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp“. Začátek je vždy od 8:00 a konec v 18:00. Kemp je určen pro kluky i holky, kteří se chtějí hlavně bavit pohybem. Hned v pondělí od 16:00 k nám zavítají „Létající trenéři“, kteří nám předvedou tréninkovou jednotku zase trochu jinak. Jedná se o trenéry s profi licencí, takže se máme na co těšit.

Číst dále »

Mladší žáci nedali Vítkovicím šanci a dál vítězí

Pátky jsou na Slavoji ve znamení zápasů mladších žáků a nejinak tomu bylo i 29. května kdy do Rychvaldu přijel tým Vítkovic „C“. Jednalo se o přímý souboj sousedů v tabulce, ale konečný výsledek tomu neodpovídá. Domácí zvítězili jasně 7:0, přeskočili svého soupeře v tabulce a stále mají šanci na druhé místo v tabulce. Aktuálně druhá Dolní Lhota má jen o bod více a jeden odehraný zápas navíc. Největší brankový podíl na vítězství měl tradičně Marek Macura, který si připsal hattrick. Jedním gólem pak k výhře přispěli Jirka Vašátko, Vítek Kořenek, David Chautur a Honza Kaša.

Číst dále »

Mladší žáci pokračují v jízdě, starším se nedařilo

V pátek 15. května, tradičně odpoledne, přivítali mladší žáci na domácím hřišti poslední tým tabulky městské soutěže, Polanku. A postavení obou týmů v tabulce odpovídal i průběh zápasu a konečný výsledek. Slavoj neponechal nic náhodě a svému soupeři nasázel jedenáct branek. Na konečném výsledku se, jako už tradičně, největší porcí branek podílel kapitán Marek Macura a celkem se prosadilo hned osm kluků. Mladší žáci tak na jaře z pěti zápasů zaznamenali pátou výhru a na třetím místě tabulky už dotírají na druhé Vítkovice „C“.

Číst dále »

Mladší žáci porazili Dolní Lhotu, starší prohráli

Páteční sváteční odpoledne na Slavoji nezpříjemňovala jen vaječina, která se u hřiště smažila, ale také zápas mladších žáků proti Dolní Lhotě. A přestože byl soupeř v tabulce na 3. místě, tedy o pozici výše než naši kluci, na hřišti to příliš znát nebylo. Mladší žáci Slavoje už do poločasu vedli 2:0 a další tři branky přidali po přestávce. A jelikož sami neinkasovali, připsali si cennou výhru 5:0. Třemi brankami se na ní podílel kapitán Marek Macura a po jedné pak přidali Ondra Adamczyk a Vítek Kořenek, který je stále ještě hráčem přípravky.

Číst dále »

Mladší žáci opět vítězní, přípravka úspěšná napůl

O víkendu a v pondělí se měly představit všechny naše týmy žáků i přípravky, ale nakonec své zápasy odehráli jen mladší žáci a přípravka. Utkání starších žáků s Dětmarovicemi se bohužel kvůli administrativním zmatkům, které se týkaly změny termínu a následného návratu k původnímu termínu, neodehrálo a jelikož soupeř dorazil na Slavoj zbytečně, naši žáci nejspíše toto utkání prohrají kontumačně 0:3. Je to určitě škoda a rozhodně také poučení pro nás do budoucna.

Číst dále »

Vítězný víkend pro oba žákovské týmy i přípravku

Zatímco mužům ani dorostencům se aktuálně příliš nedaří, naše mladší kategorie nám tento víkend dělaly radost. Oba žákovské týmy si připsaly čtyřbrankové výhry na hřištích soupeřů a kluci z přípravky se radovali z vítězství v přátelském zápase ve Věřňovicích. Starší žáci v sobotu vyhráli na hřišti Doubravy 4:0, když se o branky postarali rovným dílem Radek Chovanec, Honza Kaša, Marek Macura a Dominik Ujházy. Stejným výsledkem pak v neděli zvítězili i mladší žáci v Pustkovci. Gól si připsali Marek Macura, Ondra Adamczyk, David Chautur a Jirka Vašátko.

Číst dále »

Mladší žáci porazili „Baňky“, starší podlehli lídrovi

V pátek k nám na Slavoj zavítaly mladé slečny hájící barvy Baníku Ostrava, kterým se neřekne jinak než „Baňky“, a utkaly se s naším týmem mladších žáků. Na děvčatech byly vidět dobré fotbalové základy z baníkovské školy, a s míčem jim to šlo rozhodně lépe než našim žákům. Na góly však po dvou brankách Marka Macury a jedné Jirky Vašátka vyhráli domácí poměrem 3:0. V sobotu pak starší žáci v předzápase před utkáním mužů hostili lídra z Horního Žukova, který dosud v soutěži neztratil ani bod. A nezaváhal ani tentokrát, když si připsal jasnou výhru 5:1. O jediný úspěch domácích se postaral Radek Pavlosek.

Číst dále »