Články z kategorie Přípravka

V srpnu pořádáme III. ročník příměstského kempu

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pořádá náš oddíl ve spolupráci s městem Rychvald příměstský fotbalový kemp, který si rychvaldské děti rychle oblíbily. Letošní již 3. ročník se uskuteční v termínu od 14. do 18. srpna, tedy tradičně od pondělí do pátku. Na děti opět čeká pět dní plných zábavy a pohybu, a tak pokud pro své ratolesti ještě nemáte plán na prostřední srpnový týden, neváhejte a přihlaste je k nám. Informace k přihláškám najdete níže v tomto článku.

Číst dále »

Trenéři hodnotí podzimní část sezóny

Je tady konec roku a to je jako obvykle ideální čas na bilancování. Ještě než se tedy zítra pustíme do vánočního kapra a dárků, máme tady posledních letošních pár řádků, o které se tentokrát postarali naši trenéři, kteří pro vás zhodnotili podzimní část sezóny ve všech našich kategoriích. Přejeme příjemné předvánoční čtení a na jaře se na fotbalovém hřišti těšíme na viděnou!

Číst dále »

Starší přípravka remizovala s Hlubinou 6:6

I když bylo zamračeno a hřiště mokřejší, naše kategorie starších přípravek se dočkala svého prvního mistrovského utkání letošní sezóny. Přivítali jsme kluky z Hlubiny, kteří byli vyšší a v průměru starší než naši kluci, ale fotbalově zde velký rozdíl nebyl. Naši kluci se nebáli a snažili se neodkopávat míče jen někam mimo soupeře, ale chodili do kliček, přihrávali si a dařilo se nám i střílet. I soupeř dával branky, a proto byl výsledek o poločase 3:3.

Číst dále »

Informace pro rodiče dětí, které se účastní kempu

Pokud jste své dítě přihlásili na příměstský fotbalový kemp, který se na Slavoji uskuteční od pondělí do pátku, od 15. do 19. srpna, budete muset vyplnit Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte. Tento dokument si můžete stáhnout a vytisknout zde, nebo jej můžete vyplnit a podepsat na Slavoji, při předání dítěte v pondělí ráno, v první den kempu. Na kemp prosím také přineste kartičku pojištěnce dítěte – na místě si pořídíme její kopii. V případě potřeby vám více informací poskytne Ivan Cholevík na tel. čísle 737 782 673.

Číst dále »

1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp

Od pondělí 17.8. až do pátku 21.8. pořádáme na Slavoji „1. rychvaldský příměstský fotbalový kemp“. Začátek je vždy od 8:00 a konec v 18:00. Kemp je určen pro kluky i holky, kteří se chtějí hlavně bavit pohybem. Hned v pondělí od 16:00 k nám zavítají „Létající trenéři“, kteří nám předvedou tréninkovou jednotku zase trochu jinak. Jedná se o trenéry s profi licencí, takže se máme na co těšit.

Číst dále »

Kluci z přípravky odehráli poslední soutěžní turnaj

Tak a už nám to skončilo. Dnes 1. června na den dětí jsme odehráli poslední dva soutěžní  zápasy v Dětmarovicích. Po náročném sobotním turnaji v Markvartovicích jsme jeli do Dětmarovic s tím, že si ty poslední zápasy užijeme, ať to dopadne jakkoli. A myslím si, že jsme si to opravdu užili. Klukům jsem řekl, ať si zahrají v klidu a vyzkoušejí nějaké fintičky, a tak to byla pěkná podívaná.

Číst dále »

Přípravka tentokrát v Albrechticích bez bodu

To byl tedy mazec. Dneska jsme si opět zahráli další kolo turnajové přípravky, a to v Albrechticích. Úvodní zápas jsme zahájili s domácím týmem z Albrechtic, a že se nejedná o jednoduchého protivníka, jsme se přesvědčovali od samého začátku. Soupeř nás zasypával jednou střelou za druhou, my jsme samozřejmě také nezaháleli a bojovali jsme jako lvi. Bohužel jsme po velkém boji podlehli 4:6. Ale to nevadí, protože ostudu jsme rozhodně neudělali. Přestože nám kvůli nemoci chybělo pár klíčových hráčů, oslabení jsme se necítili a měli jsme opravdu silný tým.

Číst dále »

Na Slavoji se hrál další soutěžní turnaj přípravek

Jupí opět je tady pondělí, tentokrát 18. května, a my opět nažhavení na souboje s kvalitními soupeři z Havířova a Karviné, kteří tentokrát přijeli za námi na Slavoj Rychvald. Miniturnaj jsme zahájili proti Karviné a musíme říct, že zápas to nebyl vůbec jednoduchý. Podle soupisky měli všechny kluky ročníku 2006 a tudíž výškový a silový rozdíl byl znatelný.

Číst dále »

Přípravka si opět zahrála přáteláček ve Věřňovicích

V neděli 17. května jsme sehráli v pořadí již třetí přátelské utkání s Věřňovicemi. Dvakrát odešel soupeř poražen, ale na potřetí mu to vyšlo. Prohráli jsme po velkém a dramatickém boji 3:5. Prohra samozřejmě trošku mrzela, ale myslíme si, že to vůbec nevadilo, protože většina kluků hraje teprve týden i s cestou, ale na hře to vůbec nebylo znát. Proto jsme klukům v šatně řekli, ať neklesají na mysli, že takový je prostě sport a holt někdo prostě vyhrát musí. A také jsme jim řekli, že poctivým tréninkem a posloucháním rad trenérů se budou zlepšovat a zlepšovat.

Číst dále »

Kluci z přípravky vybojovali dvě cenné výhry

V pondělí 11. května jsme odehráli další zápasy soutěže mladších přípravek. Tentokrát jsme se vydali na opačnou stranu od Petřvaldu, tudíž jsme vyrazili do Bohumína. Musíme říct, že jsme tam jeli bojovně naladěni a to v dobrém slova smyslu. Věděli jsme, že jedním z našich soupeřů bude TJ Petřvald, se kterým jsme minulý týden prohráli vysoko 5:14.

Číst dále »