Články z kategorie Informace z vedení

Slavoj důstojně oslavil 85 let od svého založení

20170916_oslava85let_nahled

Na decentní oslavu 85 let od svého založení si Slavoj Rychvald 16. září pozval na své hřiště zkušené borce, kteří jen o týden dříve oslavili 95. výročí svého klubu – hráče staré gardy Baníku Ostrava. V sobotním odpoledni tak mohli fanoušci Slavoje navzdory nepříliš příznivému počasí sledovat umění známých fotbalistů, kteří v dobách nedávných rozdávali radost v modrobílém dresu. A že bylo na co koukat.

Číst dále »

Slavoj oslaví 85 let proti staré gardě Baníku

slavoj85let_nahled

Přijměte prosím naše pozvání na sobotní odpoledne a večer na Slavoj, kde bychom s vámi rádi oslavili výročí 85 let od založení našeho oddílu. Od 16:00 se v exhibičním fotbalovém zápase utkají naši muži proti staré gardě Baníku Ostrava. O slavnostní výkop se postará legenda československého fotbalu, pan Zdeněk Nehoda. Od 18:00 si pak v sále budete moci užít hudební zábavu. Budeme se na vás těšit!

Číst dále »

V srpnu pořádáme III. ročník příměstského kempu

kemp2016_nahled

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pořádá náš oddíl ve spolupráci s městem Rychvald příměstský fotbalový kemp, který si rychvaldské děti rychle oblíbily. Letošní již 3. ročník se uskuteční v termínu od 14. do 18. srpna, tedy tradičně od pondělí do pátku. Na děti opět čeká pět dní plných zábavy a pohybu, a tak pokud pro své ratolesti ještě nemáte plán na prostřední srpnový týden, neváhejte a přihlaste je k nám. Informace k přihláškám najdete níže v tomto článku.

Číst dále »

Dětský den proběhne poslední květnovou sobotu

detskyden2017_nahled

Již toto sobotní odpoledne bude na Slavoji probíhat dětský den. Zváni jsou tatínkové, maminky, babičky, dědečci a další příbuzní, toto odpoledne, bude ale patřit hlavně těm nejmenším. Těšit se můžete na různé hry a soutěže, opět se budete moci projet na koních, kouknout na vystoupení pejsků a hasiči nám určitě přivezou dost vody na hašení nebo zalévání.

Číst dále »

Zveme vás na turnaj v klasickém mariáši

marias_nahled

Na Slavoji se hraje především fotbal, nohejbal a stolní tenis, ale příští týden se u nás bude hrát také mariáš. A třeba se z toho stane pěkná tradice. Rádi bychom vás tímto pozvali na turnaj v klasickém mariáši, který se uskuteční v sobotu 11. března na Slavoji. Prezentace začíná ve 13:00 a přihlásit se do turnaje můžete až na místě. Není tedy nutné se registrovat předem. Více informací vám případně sdělí Karel Lipjak na telefonním čísle 736 714 849. Startovné činí 70,- Kč a zahrnuje občerstvení. Hrát se bude o žetony, takže se nemusíte obávat, že byste prohráli kalhoty. ☺ Budeme se na vás těšit!

Číst dále »

V sobotu 4. února pořádáme Dětský karneval

karneval_nahled

Jak už se u nás na Slavoji stalo tradicí, týden po sportovním plese, který patřil dospělým, následuje odpoledne věnované našim dětem. Už tuto sobotu, 4. února 2017 od 15:00, se v našem sále bude konat tradiční dětský karneval. Proto po sobotním obědě neváhejte, popadněte své ratolesti a přijďte s nimi k nám na Slavoj. My už se o ně postaráme. A nezapomeňte na masky – ty nejlepší opět oceníme! Těšíme se na vás!

Číst dále »

Vstupenky na sportovní ples jsou v prodeji!

sportovni_ples_2017_nahled

Plesová sezóna v Rychvaldě se mílovými kroky blíží a její součástí samozřejmě i letos bude tradiční Sportovní ples pořádaný naším oddílem TJ Slavoj Rychvald. Tentokrát se uskuteční o něco dříve než v loňské sezóně, a to hned jako druhý po městském plese, který plesovou sezónu otevírá. V sále u hřiště se tedy sejdeme v pátek, 27. ledna 2017 od 19:00. Přijďte si s námi zaplesat, dobře se pobavit a třeba i něco pěkného vyhrát v tombole! Vstupenky jsou od dnešního dne v prodeji a můžete si je zakoupit u baru na Slavoji za cenu 380 Kč. V ceně je samozřejmě večeře, káva, láhev vína na stůl a další občerstvení.

Číst dále »

V sobotu přijde za dětmi na Slavoj Mikuláš

mikulas2016_nahled

Tak už je to tady! Vánoce se kvapem blíží, venku už nesměle poletovaly první sněhové vločky, a jak všechny děti dobře ví, začátek prosince je spojen s návštěvou Mikuláše. A nejinak je tomu i letos u nás na Slavoji. Mikuláš se svými pomocníky přijdou k nám do sálu už tuto sobotu, 3.12. od 14:00, aby s dětmi strávili příjemné odpoledne zpestřené nejrůznějšími hrami a soutěžemi. Tak neváhejte a přijďte se svými ratolestmi (a vezměte s sebou pro ně nějaký ten balíček). Občerstvení bude zajištěno a vstupné je dobrovolné. Budeme se těšit!

Číst dále »

Zveme vás na Mikulášskou taneční zábavu!

mikulasska_zabava_2016_nahled

Každý rok se na Mikuláše těší hlavně děti, ale tentokrát si u nás na své přijdou i dospělí. V sobotu 26. listopadu totiž v sále na Slavoji pořádáme Mikulášskou taneční zábavu, na kterou jste všichni srdečně zváni! Těšit se můžete na živou hudbu – k poslechu i tanci vám bude hrát a zpívat DUO Classic a Leonka. Začínáme v 19:00 a vstupné je 80 Kč. Hned o týden později, v sobotu 3. prosince, pak u nás bude čekat Mikuláš na děti!

Číst dále »

Proběhl II. ročník příměstského fotbalového kempu

kemp2016_nahled

Ve třetím srpnovém týdnu se v areálu Slavoje uskutečnil druhý ročník příměstského fotbalového kempu, který jsme tentokrát pořádali ve spolupráci s městem Rychvald. Navázali jsme tak na vydařenou loňskou premiéru a i tentokrát můžeme kemp hodnotit jako povedený. Krásně nám přálo počasí, a tak si sedmatřicet dětí užilo pět dní plných zábavy a pohybu. Chtěli bychom tímto poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se na kempu o děti starali a zajistili, že vše proběhlo hladce a bez problémů.

Číst dále »