Články z kategorie Nohejbal

Nohejbalisty čeká utkání o první místo

Přijďte ve čtvrtek povzbudit naše nohejbalisty v zápase o první místo! Počasí má být hezké, takže si můžete užít pěkné odpoledne. Hraje se na multifunkčním kurtu v areálu Slavoje od 16:30.

Číst dále »

Nohejbalisté zvou na první utkání nové sezóny

Čtvrteční odpoledne bude na multifunkčním kurtu v areálu Slavoje patřit nohejbalistům, kteří 16:30 odehrají první utkání nové sezóny. Při této příležitosti přivítají soupeře z Pustkovce. Přijďte je v jejich snažení podpořit!

Číst dále »

Okresní soutěž začala pro nohejbalisty 6. místem

V sobotu 9. května 2015 jsme se účastnili prvního nohejbalového turnaje v rámci okresní nohejbalové soutěže. Letos byl systém soutěže pozměněn a to tak, že dříve dvě výkonnostní skupiny byly sloučeny v jednu. V průběhu turnaje jsme se hledali a byla na nás znát nervozita a nejistota z venkovního prostředí. V turnaji jsme obsadili 6. místo z devíti týmů. Je pro nás velkým přínosem, že si můžeme zahrát i s výkonnostně silnějším soupeřem a díky tomu se zdokonalit a lépe připravit na další kola turnaje.

Číst dále »

Nohejbalisté odehráli vydařený turnaj v Kopřivnici

Nohejbalový turnaj v Kopřivnici

V sobotu 11.4.2015 jsme se účastnili Nohejbalového turnaje dvojic. Na turnaji se představily hned 3 naše dvojice, konkrétně: Tomáš Matušek – Patrik Mitera, Petr Lysák – Martin Velička a David Maršálek – Roman Kvarda. Dále se tohoto turnaje účastnili naši kluci ve smíšených dvojicích, Jakub Roman a Tomáš Kvarda. Turnaj hodnotím jako vydařený. Byla to možnost vyzkoušet si před zahájením sezóny různé herní varianty.

Číst dále »

Nohejbalisté Slavoje vyhráli zimní ligu!

Nohejbalisté reprezentující náš oddíl Slavoj Rychvald ovládli zimní frýdecko-místeckou ligu! Povedlo se jim to díky triumfu v dramatickém finále posledního turnaje ve Sviadnově, v němž otočili nepříznivý vývoj zápasu a výhrou se vyhoupli na první příčku celkového pořadí. K týmovému úspěchu navíc Tomáš Matušek přidal cenu pro nejlepšího hráče soutěže. Gratulujeme celému týmu i Tomášovi k individuálnímu ocenění a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu! Níže si můžete přečíst hodnocení závěru soutěže očima organizátorů.

Číst dále »