Články za měsíc Březen 2015

Dorostenci na úvod jara neuspěli ve Vratimově

vratimov-slavoj_nahled2

Vstup do jarní části soutěže se nám nepodařil. Chtěli jsme co nejdéle vydržet bez inkasované branky, ale to se nám podařilo jen 8 minut. Soupeř měl i další šance, ve hře na míči byl lepší, v 15 minutě to bylo 2:0. Domácí byli lepší, ale i my jsme zahrozili a Kaša jen těsně minul. Do šaten jsme bohužel obdrželi další branku.

Číst dále »

TJ Slavoj Rychvald má nový výbor

Slavoj hřiště

Jak jste určitě zaznamenali, na Slavoji proběhla v sobotu volební výroční členská schůze, v rámci které došlo ke zvolení nového předsedy a členů výboru. Cílem volební schůze bylo vedení oddílu omladit a oživit novými tvářemi, což se podařilo. Na včerejší první schůzi výboru v novém složení pak došlo mimo jiné ke zvolení dvou místopředsedů. Nyní bude na novém výboru, aby vedl Slavoj tak, aby byli spokojeni zástupci všech částí oddílu (fotbal, nohejbal, stolní tenis), všichni členové, fanoušci a třeba i jen náhodní kolemjdoucí, kteří se v našem hezkém areálu na Slavoji zastaví třeba jen v létě na jedno pivo.

Číst dále »

Muži vezou z Věřňovic bod, domácí vyrovnali v poslední minutě

vernovice-slavoj_nahled

V prvním jarním zápase zavítali muži Slavoje na hřiště Věřňovic. Zápas se hrál v chladném počasí a v prvním poločase se s ním lépe vypořádali domácí hráči Věřňovic. Snad kromě první desetiminutovky byli lepší a vytvářeli si šance, které však likvidoval skvělý Michal Chamrath v brance. Ale udeřit mohlo i na druhé straně, když se dvakrát do dobré příležitosti dostal Ondra Navrátil, ale skórovat se mu nepodařilo.