Články za měsíc Březen 2016

Sobotní večer ve znamení Josefské zábavy!

Jak už jsme vás informovali dříve na Facebooku, a jak jste si také mohli všimnout z plakátů vyvěšených po Rychvaldě, pořádáme v sobotu 19. března na Slavoji Josefskou zábavu. Půjde tak o jakési symbolické přivítání jara – když už ne podle počasí, tak alespoň fotbalově, protože muži Slavoje odehrají od 15:00 své první jarní soutěžní utkání proti Slovanu Záblatí. A večer, od 19:00, už přijde na řadu zmíněná Josefská zábava. Za mixážní pult usedne Ivan Cholevík, který vám bude k poslechu i tanci pouštět známé hity. Vstup na akci je zdarma! Přijďte s námi strávit příjemný večer! Těšíme se na vás!

Číst dále »

Zveme všechny členy na výroční členskou schůzi

Vážení členové TJ Slavoj Rychvald, dovolujeme si Vás tímto co nejsrdečněji pozvat na Výroční členskou schůzi (valnou hromadu) našeho oddílu, která se uskuteční v sobotu, 12. března 2016 od 17:00 v sále TJ Slavoj Rychvald. Na této výroční členské schůzi bychom rádi představili naši vizi dalšího směrování rozvoje oddílu TJ Slavoj Rychvald. Součástí programu bude také hlasování o budoucím fungování a plánech TJ Slavoj Rychvald, které se týkají případné úzké spolupráce s městem Rychvald. Pokud budou členskou schůzí schváleny, mohou postupně přejít do fáze realizace. I proto je Vaše účast na této výroční členské schůzi velmi důležitá a žádoucí.

Číst dále »

Shrnutí podzimu 2015/2016 očima trenéra dorostu

Jelikož nebylo mnoho času dát na náš web veškeré informace ze zápasů a poslední informace jseou zde ještě z dob „kraje“ snad to napravíme, alespoň tímto přehledem celého podzimu.

Číst dále »

Děti si na karnevalu užily spoustu legrace

V sobotu 20. února se sál na Slavoji zaplnil dětmi v nádherných a nápaditých kostýmech. Příčinou byl každoroční karneval a i tentokrát malí účastníci i jejich rodiče dokázali, že mají nejen smysl pro zábavu, ale také fantazii. Bylo nesmírně těžké vybrat mezi pohádkovými postavičkami v nádherných kostýmech ty nejkrásnější. Pro děti byl připraven bohatý program plný her, soutěží a tanečků a také spousta sladkých odměn. Věříme, že všichni byli spokojeni a příští rok se na této akci sejdeme znovu a malých princezen, pirátů a skřítků bude rok od roku více.

Číst dále »