Články za měsíc Srpen 2016

Proběhl II. ročník příměstského fotbalového kempu

Ve třetím srpnovém týdnu se v areálu Slavoje uskutečnil druhý ročník příměstského fotbalového kempu, který jsme tentokrát pořádali ve spolupráci s městem Rychvald. Navázali jsme tak na vydařenou loňskou premiéru a i tentokrát můžeme kemp hodnotit jako povedený. Krásně nám přálo počasí, a tak si sedmatřicet dětí užilo pět dní plných zábavy a pohybu. Chtěli bychom tímto poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se na kempu o děti starali a zajistili, že vše proběhlo hladce a bez problémů.

Číst dále »

Do kontaktů přidána pevná telefonní linka

30.8.2016 – Do sekce O Oddílu > Kontakty jsme přidali telefonní číslo pro objednání tenisového kurtu.

Rozpis podzimní části sezóny je ke stažení

30.8.2016 – Rozpis zápasů podzimní části sezóny všech mužstev Slavoje si můžete stáhnout ve formátu PDF v sekci Ke stažení.

Slavoj s čistým kontem přehrál Krásné Pole

Do prvního domácího zápasu nového ročníku vstupovali muži Slavoje s cílem potvrdit tříbodový zisk ze hřiště Pustkovce z prvního kola. Soupeřem jim byl ambiciózní tým z Krásného Pole, který se netají cílem usilovat o postup do vyšší soutěže. Naši hráči se však prezentovali velmi dobrým, disciplinovaným výkonem a domácím divákům museli na úvod sezóny bezpochyby udělat radost.

Číst dále »

Nová soutěž, pravidla i hráči – přinášíme novinky

Minulý týden se rozjela nová fotbalová sezóna, která s sebou přináší hned několik novinek. Na následujících řádcích se vám je pokusíme přiblížit, abyste byli před novou sezónou v obraze. Popíšeme vám, v jakých soutěžích se naše týmy v novém ročníku představí, k jaké změně došlo na poslední chvíli v rozpisu zápasů, jaké novinky v pravidlech nás čekají a k jakým změnám došlo na soupisce našeho „áčka“.

Číst dále »

Dorost hrál hezký zápas proti ještě hezčímu soupeři

Na Slavoj, nám dojel trošku netradiční, ale o to příjemnější soupeř. Ženy společně s juniorkami Baníku Ostrava a bylo se na co dívat. Když dostaly dívky trochu prostoru, ukazovaly, že i něžnější pohlaví dokáže hrát pohledný fotbal a střílet hezké branky. Hráli jsme v improvizované sestavě 4×20 minut, ať si každá strana může probrat taktické pokyny.

Číst dále »

Dorostenci v přípravném zápase podlehli Brušperku

První zápas po delší odmlce byl brán spíše jako kondiční trénink. Podle toho taktéž vypadal výsledek, který byl jednoznačný, bylo vidět, že hráči soupeře mají daleko více natrénováno a nějaký zápas mají již za sebou. Přehrávali nás ve všech ohledech, hlavně v rychlosti s míčem. Je vidět, že kluci z Brušperku hráli o první místo ve vyšší soutěži.

Číst dále »

Slavoj vstoupil do nové sezóny venkovní výhrou

Svůj první zápas v nové sezóně a také v nové soutěži, ostravském městském přeboru, mají za sebou muži Slavoje. A zvládli jej vítězně. Ze hřiště Pustkovce si přivezli výhru 4:2, která se však nerodila úplně snadno. Hráči Slavoje sice do zápasu vstupovali s jasným cílem získat tři body, ale jejich snahu narušil nečekaný úder už ve 3. minutě, kdy se domácí ujali rychlého vedení.

Číst dále »

Slavoj vyhrál přípravný turnaj, ve finále zvítězil 3:1

Muži Slavoje ovládli osmý ročník Memoriálu Ladislava Zajíce, který se hraje tradičně v rámci předsezónní přípravy v sousedních Michálkovicích. Po páteční snadné výhře nad Lokomotivou Ostrava měli v sobotním finále o něco více práce právě s pořádajícími Michálkovicemi. Přestože se od začátku hrálo převážně na polovině domácích, Slavoji se nedařilo dotáhnout řadu slibných akcí do úplného konce.

Číst dále »

Muži jsou ve finále, Lokomotivě nadělili „desítku“

Úvodní páteční zápas Memoriálu L. Zajíce v Michálkovicích zvládli muži Slavoje na jedničku a jednoznačně přehráli Lokomotivu Ostrava. Od začátku zápasu byli na hřišti lepší a svou převahu dokázali přetavit v branky. V první půli jich nastříleli sedm, po přestávce přidali další tři a Lokomotivě tak uštědřili desetigólový debakl. Čtyřmi zásahy k němu tentokrát přispěl Tomáš Grochovský, hattrick přidal Radek Macura.

Číst dále »