Články za měsíc Srpen 2016

Proběhl II. ročník příměstského fotbalového kempu

kemp2016_nahled

Ve třetím srpnovém týdnu se v areálu Slavoje uskutečnil druhý ročník příměstského fotbalového kempu, který jsme tentokrát pořádali ve spolupráci s městem Rychvald. Navázali jsme tak na vydařenou loňskou premiéru a i tentokrát můžeme kemp hodnotit jako povedený. Krásně nám přálo počasí, a tak si sedmatřicet dětí užilo pět dní plných zábavy a pohybu. Chtěli bychom tímto poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se na kempu o děti starali a zajistili, že vše proběhlo hladce a bez problémů.

Číst dále »

Do kontaktů přidána pevná telefonní linka

30.8.2016 – Do sekce O Oddílu > Kontakty jsme přidali telefonní číslo pro objednání tenisového kurtu.

Rozpis podzimní části sezóny je ke stažení

30.8.2016 – Rozpis zápasů podzimní části sezóny všech mužstev Slavoje si můžete stáhnout ve formátu PDF v sekci Ke stažení.

Slavoj s čistým kontem přehrál Krásné Pole

slavoj-krasnepole-m_nahled

Do prvního domácího zápasu nového ročníku vstupovali muži Slavoje s cílem potvrdit tříbodový zisk ze hřiště Pustkovce z prvního kola. Soupeřem jim byl ambiciózní tým z Krásného Pole, který se netají cílem usilovat o postup do vyšší soutěže. Naši hráči se však prezentovali velmi dobrým, disciplinovaným výkonem a domácím divákům museli na úvod sezóny bezpochyby udělat radost.

Číst dále »

Nová soutěž, pravidla i hráči – přinášíme novinky

hriste_slavoj_nahled

Minulý týden se rozjela nová fotbalová sezóna, která s sebou přináší hned několik novinek. Na následujících řádcích se vám je pokusíme přiblížit, abyste byli před novou sezónou v obraze. Popíšeme vám, v jakých soutěžích se naše týmy v novém ročníku představí, k jaké změně došlo na poslední chvíli v rozpisu zápasů, jaké novinky v pravidlech nás čekají a k jakým změnám došlo na soupisce našeho „áčka“.

Číst dále »

Dorost hrál hezký zápas proti ještě hezčímu soupeři

20160820-slavoj-banky3_nahled

Na Slavoj, nám dojel trošku netradiční, ale o to příjemnější soupeř. Ženy společně s juniorkami Baníku Ostrava a bylo se na co dívat. Když dostaly dívky trochu prostoru, ukazovaly, že i něžnější pohlaví dokáže hrát pohledný fotbal a střílet hezké branky. Hráli jsme v improvizované sestavě 4×20 minut, ať si každá strana může probrat taktické pokyny.

Číst dále »

Dorostenci v přípravném zápase podlehli Brušperku

14054763_10153706254401363_534561543_n

První zápas po delší odmlce byl brán spíše jako kondiční trénink. Podle toho taktéž vypadal výsledek, který byl jednoznačný, bylo vidět, že hráči soupeře mají daleko více natrénováno a nějaký zápas mají již za sebou. Přehrávali nás ve všech ohledech, hlavně v rychlosti s míčem. Je vidět, že kluci z Brušperku hráli o první místo ve vyšší soutěži.

Číst dále »

Slavoj vstoupil do nové sezóny venkovní výhrou

pustkovec-slavoj-m_nahled

Svůj první zápas v nové sezóně a také v nové soutěži, ostravském městském přeboru, mají za sebou muži Slavoje. A zvládli jej vítězně. Ze hřiště Pustkovce si přivezli výhru 4:2, která se však nerodila úplně snadno. Hráči Slavoje sice do zápasu vstupovali s jasným cílem získat tři body, ale jejich snahu narušil nečekaný úder už ve 3. minutě, kdy se domácí ujali rychlého vedení.

Číst dále »

Slavoj vyhrál přípravný turnaj, ve finále zvítězil 3:1

memorial_zajice_2016_nahled

Muži Slavoje ovládli osmý ročník Memoriálu Ladislava Zajíce, který se hraje tradičně v rámci předsezónní přípravy v sousedních Michálkovicích. Po páteční snadné výhře nad Lokomotivou Ostrava měli v sobotním finále o něco více práce právě s pořádajícími Michálkovicemi. Přestože se od začátku hrálo převážně na polovině domácích, Slavoji se nedařilo dotáhnout řadu slibných akcí do úplného konce.

Číst dále »

Muži jsou ve finále, Lokomotivě nadělili „desítku“

slavoj-lokomotiva_nahled

Úvodní páteční zápas Memoriálu L. Zajíce v Michálkovicích zvládli muži Slavoje na jedničku a jednoznačně přehráli Lokomotivu Ostrava. Od začátku zápasu byli na hřišti lepší a svou převahu dokázali přetavit v branky. V první půli jich nastříleli sedm, po přestávce přidali další tři a Lokomotivě tak uštědřili desetigólový debakl. Čtyřmi zásahy k němu tentokrát přispěl Tomáš Grochovský, hattrick přidal Radek Macura.

Číst dále »