Články za měsíc Září 2016

Muži na Hlubině utrpěli první porážku sezóny

Pokud byla domácí remíza s Hrušovem prvním varováním, pak je vysoká prohra na Hlubině jasným důkazem, že celá sezóna rozhodně nepůjde tak hladce, jako by se po úvodních zápasech mohlo zdát. Proti Slavoji v neděli stál zdatný soupeř, který si zaslouženě došel pro tři body. Mnohem víc, než pomoc několika hráčů áčka v dresu Hlubiny, k tomu však přispěly individuální chyby, kterých se naši muži v zápase dopustili.

Číst dále »

Dorostenci z posledních tří zápasů vytěžili jen bod

Nepříliš povedené období prožívají naši dorostenci, kteří z posledních tří zápasů dokázali vytěžit pouze bod. A aby toho nebylo málo, z městského přeboru dorostu se odhlásil tým Pustkovce, se kterým se naši dorostenci utkali zhruba před dvěma týdny. Všechny výsledky Pustkovce se tak anulují, což bohužel znamená, že náš dorost přišel v tabulce o 3 body, které za výhru v Pustkovci získal. Kvůli tomu tak aktuálně klesl na předposlední místo tabulky s jedním bodem za remízu s Michálkovicemi.

Číst dále »

Slavoj poprvé zaváhal a s Hrušovem byl rád za bod

Tohle nebyl povedený zápas. Nejspíš málokdo čekal, že by Slavoj po vydařeném vstupu do sezóny a třech výhrách na domácím hřišti ztratil s Jiskrou Hrušov. Přesto se tak stalo. A co víc, s ohledem na vývoj utkání museli být domácí hráči velmi rádi za bod. A to i navzdory tomu, že ještě v poslední minutě vedli 1:0 a bezprostředně po zápase byli spíše naštvaní. Ale popořádku.

Číst dále »

Po mužích vyloupili Pustkovec i dorostenci

Celé dnešní utkání se dá nazvat spíše kopanou nežli fotbalem. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří hned na začátku měli šance vstřelit branky. Ale obrana společně s brankářem vždy nakonec i se štěstím odvracela. Poté jsme měli šance my, kdy jsme využili zaváhání některých domácích hráčů. Do poločasu se nám podařilo vsítit 3 branky a mít slušný náskok do druhé půle.

Číst dále »

Starší přípravka remizovala s Hlubinou 6:6

I když bylo zamračeno a hřiště mokřejší, naše kategorie starších přípravek se dočkala svého prvního mistrovského utkání letošní sezóny. Přivítali jsme kluky z Hlubiny, kteří byli vyšší a v průměru starší než naši kluci, ale fotbalově zde velký rozdíl nebyl. Naši kluci se nebáli a snažili se neodkopávat míče jen někam mimo soupeře, ale chodili do kliček, přihrávali si a dařilo se nám i střílet. I soupeř dával branky, a proto byl výsledek o poločase 3:3.

Číst dále »

Dorost v prvním ostrém zápase sezóny neuspěl

Do utkání jsme nevstoupili zle, měli jsme i gólovku, kterou jsme ale zazdili. Poté jsme po dalším útoku dobře vystřelili a z dorážky Navrátil trefil prázdnou bránu. O chvíli později bylo ale srovnáno, když domácí měli spoustu času na střelu a následnou dorážku. V prvním poločase jsme měli ještě jednu velkou šanci, ale skončila stejně jako naše první. Hra byla vcelku vyrovnaná, ale domácí měli mírně navrch i více střel. Ve druhém poločase, jsme bohužel nic neuhráli, nebyli jsme důrazní, běhaví a z toho pramenily chyby, které domácí uměli využít.

Číst dále »

Muži bodovali naplno i v derby s Michálkovicemi

Hned dvou cílů dosáhli úspěšně hráči Slavoje uplynulou sobotu. Zatímco Jirka Matajsz s Honzou Bonczkem vynesli klubové logo do výšky 2352 metrů nad mořem na vrcholek Priečneho sedla ve Vysokých Tatrách (viz foto), zbytek týmu dokázal překonat podobně těžkou překážku v podobě houževnatého týmu Michálkovic. Naše „áčko“ tak zůstává stoprocentní i po třetím zápase v soutěži, ačkoli tentokrát se na vítězství z dosud odehraných zápasů nadřelo asi nejvíce.

Číst dále »