Články za měsíc Říjen 2016

Slavoj čtyřmi brankami přestřílel Hošťálkovice

20161015-slavoj-hostalkovice-m_nahled

Dvakrát v zápase prohrávali, přesto dvakrát dokázali vyrovnat a nakonec svého soupeře přestříleli. Muži Slavoje za sebou mají další domácí utkání ostravského městského přeboru, ve kterém porazili Hošťálkovice 4:2. Přestože měli po celé utkání převahu, výsledek se nerodil úplně snadno. Od samého začátku hrál Slavoj na polovině svého soupeře a dostával se do šancí. Zdálo se, že je jen otázkou času, kdy půjde do vedení.

Číst dále »

Slavoji se na půdě lídra bodovat nepodařilo

20161008-klimkovice-slavoj-m_nahled

Třetí utkání v řadě sehráli naši muži na půdě soupeře, ale třetí vítězství za sebou se jim přidat nepodařilo. V cestě jim totiž stály Klimkovice, aktuálně nejlepší tým městského přeboru. A nutno podotknout, že na prvním místě tabulky se mužstvo z lázeňského města nachází zcela zaslouženě, což potvrdilo i toto utkání.

Číst dále »

Z Vřesiny vezou muži Slavoje povinné vítězství

20161001-vresina-slavoj-m_nahled

Povzbuzeni vybojovanou výhrou na půdě Slovanu Ostrava jeli hráči Slavoje Rychvald k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát proti „béčku“ Vřesiny. Jelikož se soupeř krčil na posledním místě tabulky městského přeboru, cílem bylo jedině vítězství. Ale jak už to tak v podobných zápasech s outsiderem někdy bývá, nemusí vše jít úplně snadno. A přesně to se potvrdilo hned v úvodu zápasu, kdy domácí z první šance skórovali.

Číst dále »

Slavoj urval na hřišti silného Slovanu tři body

20160928-slovan-slavoj-m_nahled

Po dvou porážkách přijížděli muži Slavoje na hřiště ostravského Slovanu, který se od začátku soutěže pohybuje v horních patrech tabulky. Bylo zřejmé, že zdaleka nepůjde o jednoduchý zápas a možná právě přílišný respekt z domácího týmu předznamenal vývoj prvního poločasu. Domácí se neustále tlačili do útoku a vytvářeli si slušné brankové příležitosti, z nichž dvě dokázali přetavit v branku. A to ještě neproměnili pokutový kop. Naopak na druhé straně Slavoj skóroval prakticky z jediné šance.

Číst dále »

Dvoubrankové vedení proti Třebovicím nestačilo

20160924-slavoj-trebovice-m_nahled

Zápas dvou zcela rozdílných poločasů sehráli muži Slavoje proti hostům z Třebovic. Zatímco v tom prvním dominovali a do kabin šli s příjemným dvoubrankovým náskokem, po změně stran se nechali Třebovicemi přehrát a nakonec na to doplatili i výsledkově. Přitom se vše vyvíjelo doslova ideálně. Po 15 minutách hry se z dorážky prosadil Jirka Matajsz a poslal Slavoj do vedení.