Články za měsíc Listopad 2016

V sobotu přijde za dětmi na Slavoj Mikuláš

Tak už je to tady! Vánoce se kvapem blíží, venku už nesměle poletovaly první sněhové vločky, a jak všechny děti dobře ví, začátek prosince je spojen s návštěvou Mikuláše. A nejinak je tomu i letos u nás na Slavoji. Mikuláš se svými pomocníky přijdou k nám do sálu už tuto sobotu, 3.12. od 14:00, aby s dětmi strávili příjemné odpoledne zpestřené nejrůznějšími hrami a soutěžemi. Tak neváhejte a přijďte se svými ratolestmi (a vezměte s sebou pro ně nějaký ten balíček). Občerstvení bude zajištěno a vstupné je dobrovolné. Budeme se těšit!

Číst dále »

Zveme vás na Mikulášskou taneční zábavu!

Každý rok se na Mikuláše těší hlavně děti, ale tentokrát si u nás na své přijdou i dospělí. V sobotu 26. listopadu totiž v sále na Slavoji pořádáme Mikulášskou taneční zábavu, na kterou jste všichni srdečně zváni! Těšit se můžete na živou hudbu – k poslechu i tanci vám bude hrát a zpívat DUO Classic a Leonka. Začínáme v 19:00 a vstupné je 80 Kč. Hned o týden později, v sobotu 3. prosince, pak u nás bude čekat Mikuláš na děti!

Číst dále »

Výhra se Slovanem přinesla posun na druhé místo

Podruhé se muži Slavoje na podzim utkali se silným Slovanem Ostrava a podruhé dokázali otočit nepříznivý vývoj skóre a o jednu branku zvítězit. Do tabulky si tak opět připsali velmi cenné tři body, díky kterým navíc svého posledního soupeře v tabulce přeskočili a posunuli se na druhé místo za suverénní Klimkovice. Navíc mají jeden zápas k dobru – již jednou odložené utkání na hřišti Polanky B se nakonec odehraje až v jarním termínu (18. března). Podzimní část soutěže tak naši muži zakončili stylově – čtyřmi výhrami v řadě.

Číst dále »

Letní příprava týmu mužů

4.7.2017 – Na novou sezónu 17/18 se začnou naši muži připravovat od úterý 18.7.2017 od 18:00 na hřišti Slavoje.

Muži vyhráli potřetí v řadě, navíc s čistým kontem

Potřetí v řadě a popáté z posledních šesti utkání zněl kabinou Slavoje vítězný pokřik. Tentokrát naši muži přehráli Rapid Muglinov výsledkem 2:0 a udrželi se v těsném kontaktu se špičkou tabulky. Pozitivní je také druhé čisté konto v letošním ročníku. Slavoj tak zatím dokonale využil série tří domácích zápasů v řadě a připsal si v nich plný bodový zisk.

Číst dále »

Slavoj přetlačil i Koblov a dál stíhá čelo tabulky

Nebylo to příliš pohledné utkání, ale body jsou tím, co se počítá. A jelikož zůstaly všechny tři doma, vládla na Slavoji po závěrečném hvizdu spokojenost. Koblov přijel do Rychvaldu s velmi špatnou bilancí na soupeřových hřištích, když ve čtyřech letošních zápasech nezískal ani bod při skóre 1:6. A jelikož i při pohledu na tabulku na tom byl domácí Slavoj výrazně lépe, bylo zřejmé, kdo měl být v zápase favoritem.

Číst dále »