Články za měsíc Srpen 2017

Přesun oslav 85 let

26.8.2017 – Oslavy výročí 85 let Slavoje se uskuteční 16.9. namísto původně plánovaného data 9.9. K přesunu došlo vzhledem k tomu, že 9.9. své výročí slaví prvoligový FC Baník Ostrava a náš plánovaný soupeř pro exhibiční utkání, stará garda Baníku Ostrava, by nemohl dorazit. O podrobnostech vás budeme informovat v nejbližších dnech.

V kádru mužů přes léto došlo k několika změnám

Jak už si někteří z vás možná stačili všimnout během přípravných zápasů, v dresu Slavoje se oproti závěru minulé sezóny představilo hned několik nových nebo staronových tváří. Pojďme se tedy podívat, jak vypadá soupiska „áčka“ na začátku nového ročníku 2017/2018. Tým oproti jarní části opustili čtyři hráči. Brankář Michal Chamrath ukončil aktivní kariéru, Tomáš Grochovský pracuje v zahraničí, Jiří Matajsz pracuje mimo region a Filip Stankuš vyrazil na studia do Prahy.

Číst dále »

Výsledky letních přípravných zápasů mužů

Již dnes se rozběhne další ročník ostravského městského přeboru, ve kterém opět nebude chybět Slavoj Rychvald. V přípravě na novou sezónu sehráli muži Slavoje celkem pět přípravných utkání, z toho tři na domácím hřišti a dva v rámci tradičního předsezónního turnaje v sousedních Michálkovicích. Svěřenci Pavla Keprta ve dvou zápasech s týmy z nižších soutěží jasně zvítězili, ve dvou střetnutích s kvalitnějšími týmy, v nichž šlo stále především o nabírání kondice, sehráli dobrá utkání, nicméně v obou střetnutích svým soupeřům podlehli, a v posledním zápase těsně prohráli se sousedním rivalem z Michálkovic. Zde pro úplnost uvádíme kompletní seznam výsledků.

Číst dále »

Dva přípravné zápasy mužů

1.8.2017 – V pátek 4.8. od 18:00 se muži utkají v přípravném zápase proti týmu MFK Vítkovice U18. Ve středu 9.8. od 18:00 se pak představí proti účastníkovi I.B třídy, týmu FC Ostrava-Jih.

Rozpis je k dispozici ke stažení

1.8.2017 – V sekci ke stažení si můžete stáhnout rozpis podzimní části sezóny 2017/2018 ve formátu PDF. V rozpisu prozatím chybí rozlosování přípravek, které ještě není k dispozici. Podzimní los již také najdete v sekci Los a výsledky v nabídkách jednotlivých kategorií.