SlavojHrabová
3:1
so 14. 10. 2023 15:00 @ tráva, CANIS I.B třída mužů sk. B, 11. kolo

Áčko díky skvělému úvodu přehrálo Hrabovou

Výborný vstup A týmu Slavoje do zápasu s Hrabovou předznamenal výsledek celého zápasu. Už po první půlhodině totiž domácí vedli 3:0 a zápas už si nenechali utéct.

Zápas s Hrabovou, která na tom byla v tabulce o šest bodů lépe, začal domácí Slavoj velmi aktivně a za svou snahu byl brzy odměněn. Po prvních dvou šancích se ještě fanoušci chytali za hlavu, ale v 10. minutě už se prosadil Marek Dychus, který poslal do sítě odražený míč po standardní situaci. A po dalších třech minutách bylo v Rychvaldě ještě veseleji – na další výborně zahraný rohový kop Vojtěcha Trmala si nejvýše naskočil Tomáš Zalejský a hlavou zvýšil domácí vedení na 2:0. Snovou půlhodinku pak uzavřel ve 26. minutě Jan Manďák, který se ocitl sám za hostující obranou a střelou podél vybíhajícího brankáře vstřelil třetí gól domácích. Až poté se hosté trochu osmělili a hra se vyrovnala, ale do poločasu už další branka nepadla.

Po změně stran zápas pokračoval nejprve bez většího vzrušení, ale po zhruba deseti minutách se hosté začali tlačit ke gólu, který se jim nakonec v 57. minutě podařilo vstřelit. Po přímém kopu se na zadní tyči prosadil střídající Radim Šima. Další inkasovanou branku už ale Slavoj ve zbytku utkání nedopustil. Po prostřídání mohl naopak své vítězství ještě navýšit, ale v šancích neuspěli Prokop Vantuch, Ivo Kalivoda, ani Vojtěch Trmal. Slavoji to však nakonec vadit nemuselo, když utkání skončilo vítězstvím 3:1, po kterém domácí poskočili na šesté místo tabulky, hned za svého soupeře.

Slavoj Rychvald – Sokol Hrabová 3:1 (3:0)

Branky: 10. Dychus, 13. Zalejský, 26. Manďák – 57. Šima