SlavojTřebovice
6:1
so 10. 6. 2023 14:00 @ tráva, MěP starší dorost, 16. kolo

Dorostenci rozstříleli Třebovice a slaví postup do krajské soutěže

Dorostenci Slavoje si v posledním zápase sezóny na domácím hřišti s chutí zastříleli proti Třebovicím a zaslouženým vítězstvím dokráčeli ke konečnému prvnímu místu v tabulce městského přeboru a tedy postupu do krajské soutěže.

V zápase proti Třebovicím byl od prvních minut na hřišti znát rozdíl v tabulkovém postavení obou týmů a dorostenci Slavoje, kteří k definitivnímu potvrzení postupu potřebovali vyhrát, si za vítězstvím šli od samého začátku. Po dvou gólech Vladimíra Mesteka a jedné brance Jana Chrastiny vedli ve 24. minutě už 3:0. Poté sice mírně povolili, jednou dokonce inkasovali a trenér Čermák musel o poločase v kabině zvýšit hlas, ale po přestávce nepřipustili žádné větší komplikace a po brankách Knapka, Graba a Jedličky pohodlně došli k vítězství 6:1. Po zápase tak mohli zaslouženě obléct mistrovská trička a v příští sezóně se mohou těšit na účast v krajské soutěži.

Děkujeme trenérům Tomáši Čermákovi a Kamilu Martiníkovi i všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme k vítězství v městském přeboru!