LudgeřoviceSlavoj
3:5
so 15. 4. 2023 13:00 @ tráva, MěP starší dorost, 18. kolo

Dorostenci vstoupili do jarní části výhrou v Ludgeřovicích

Tříbodovým vítězstvím vstoupili do jarní části sezóny starší dorostenci Slavoje, kteří přestříleli Ludgeřovice na jejich půdě v poměru 5:3.

Dorostenci Slavoje, kterým po první polovině sezóny patřilo druhé místo v tabulce, se na úvod jara představili na hřišti čtvrtých Ludgeřovic a do utkání vstoupili výborně, když už po 17 minutách vedli 2:0 po dvou brankách zimní posily Adama Kroščena. Domácí sice do půle snížili na 1:2, ale Slavoj po změně stran opět odskočil a vedení si udržel až do samého konce. Hattrick dovršil produktivní Kroščen a o zbylé dvě branky se postaral mladý Jan Chrastina.

Dorost Slavoje se tak v tabulce stále tlačí na vedoucí Dolní Lhotu. Aktuálně mají oba týmy 21 bodů, ale hráči Dolní Lhoty mají jedno utkání k dobru. O nadcházejícím víkendu mají naši dorostenci volno a po pauze se představí poslední dubnový víkend doma proti Šenovu.