Související událost

TJ Slavoj Rychvald
Dětský den na Slavoji
sobota 3. 6. 2023 14:00 – 19:00
Hřiště TJ Slavoj Rychvald
29_20230605_161059.jpg

Rekordní dětský den na Slavoji přilákal spousty dětí

V sobotu 3. června v odpoledních hodinách jsme na Slavoji pořádali dětský den a účast byla opět neskutečná! Do našeho fotbalového areálu zavítaly více než dvě stovky(!) dětí, pro které bylo připraveno několik soutěžních disciplín a řada atrakcí.

Po skvělé loňské účasti, která nás až trochu překvapila a museli jsme ještě rychle vyslat spojku pro sladkosti do dalších dětských balíčků, jsme letos tušili, že pokud vyjde dobré počasí, budeme mít zase areál plný dětí. Obojí se nakonec potvrdilo a jsme za to nesmírně rádi. Sluníčko svítilo celý den a přestože občas fouklo, nikomu to příliš nevadilo, protože alespoň nebylo příliš vedro. A počet vydaných hracích karet je jasným důkazem, že počet dětí výrazně překonal i tolik úspěšný loňský rekord.

Pro děti jsme si letos připravili šest soutěžních disciplín, za jejichž splnění si mohly odnést malý balíček, a také řadu atrakcí. Nechybělo oblíbené malování na obličej a pletení copánků, jako už tradičně se u nás děti mohly svézt na koníčcích z rychvaldského Richmond City Ranche, zaskotačit si na skákacím hradu a nafukovací skluzavce nebo si nově kopnout nebo hodit míčem na obří šipkový terč. Velkému zájmu se jako obvykle těšili hasiči, jen ty naše rychvaldské, kteří ve stejný den smažili vaječinu, tentokrát nahradili kolegové z Orlové. Novinkou pak byl letos výtvarný stůl s omalovánkami a také stánek rychvaldské pobočky Českého červeného kříže, u kterého si děti mohly vyzkoušet třeba základy první pomoci, poskládat si kostru nebo se něco zajímavého dozvědět. Všem velice děkuji, že se našeho dětského dne zúčastnili a pomohli nám připravit pro děti prima odpoledne.

Zároveň děkuji našim malým fotbalistům, svěřencům trenéra Pavla Mikuláška z kategorie žáků, za skvělou pomoc při organizaci disciplín, a také všem, kteří se starali o občerstvení návštěvníků. Jsme si vědomi, že tady trochu narážíme na limity naší kapacity personálu, ale prostor pro zlepšení vnímáme a věříme, že příště budeme zase o něco lépe připraveni, aby si všichni návštěvníci mohli ještě více užívat zábavy a trávit méně času ve frontě u okýnek.

Děkujeme vám všem za návštěvu i za spoustu pozitivních ohlasů! Jsme moc rádi, že se vám i vašim dětem u nás líbilo, a doufáme, že si k nám najdete cestu i na další připravované akce. Sledujte náš web a Facebook, ať vám nic neunikne! :-)

Za TJ Slavoj Rychvald
Prokop Vantuch