Remíza s účastníkem I.A třídy na závěr přípravy

Tým mužů na závěr zimní přípravy odehrál první letošní zápas na přírodní trávě, když se představil na hřišti Lokomotivy Petrovice. Zápas, ve kterém Slavoj napravil dojem po dvou nepovedených zápasech s Loukami a Kateřinicemi, skončil remízou 1:1.

Generálku na jarní část sezóny absolvovali muži Slavoje na hřišti Lokomotivy Petrovice, která hraje o soutěž výš, tedy v I.A třídě. Z utkání se soupeřem, v jehož dresu se představilo hned několik afrických hráčů, si odnesli remízu 1:1 po brance Miroslava Nadhajského z pokutového kopu.

Hodnocení trenéra Daniela Staskeviče: „Generálka herně i výsledkově po posledních dvou přípravných utkáních byla příjemnou změnou. Soupeř z vyšší soutěže ukázal určité kvality, ale my jsme rozhodně byli důstojným parťákem. V prvním poločase jsme začali velice dobře, když se ve vyložených šancích sami před brankářem objevili Nadhajský a Dychus, ovšem ani jeden neproměnil. Petrovice poté hru vyrovnaly a po naší chybě v rozehrávce se dostaly do vedeni 1:0. Druhou půli jsme opět začali aktivně a po penaltovém zákroku na Dychuse srovnal na 1:1 Nadhajský. Dále se pokračovalo celkem svižně na obě strany a byla k vidění spousta přechodů v brejkových situacích. Ke konci utkání jsme ještě mohli zvrátit výsledek na svou stranu, ale Kalivoda ve vyložené šanci nedal, a tak byl výsledek 1:1 v sobotním dopoledni asi zasloužený. V následujícím týdnu budeme ladit vše potřebné k prvnímu mistrovskému utkání v Šilheřovicích, odkud si jednoznačně chceme odvézt 3 body a potvrdit dobrou zimní přípravu.“

Lokomotiva Petrovice – Slavoj Rychvald 1:1 (1:0)
Branka Slavoje: Nadhajský (pen.)

Sestava: Žebrák – Gajda, Olšovský, Kaša L. – Adamczyk, Zalejský, Marek, Nadhajský, Dzida – Manďák, Dychus – Pešl Jiří, Franek, Kuzník, Kalivoda, Pešl Jan

(Foto: ilustrační, Wikipedia.org)