Související zápas

TJ Slavoj Rychvald
SlavojŘepiště
– : –
so 23. 3. 2024 10:00 @ tráva, MěS starší žáci 6+1 (roč.09-10 a mladší), 1. kolo
59_20240327_170247.jpg

Starší žáci otevřeli jaro Slavoje výhrou proti Řepištím

První jarní mistrovský zápas ze všech týmů Slavoje odehráli naši starší žáci, kteří letošní rok otevřeli těsnou výhrou 2:1 nad týmem z Řepišť.

Abychom na úvod jarní části sezóny ještě trochu pošetřili hřiště na Slavoji, odehrál se zápas na umělce ve Vratimově. A naši mladí fotbalisté v tomto „domácím“ utkání nezaváhali, výše postaveného soupeře porazili po dvou brankách Lukáše Gavrona 2:1 a v tabulce se na Řepiště dotáhli na rozdíl jediného bodu.

Hodnocení trenéra Vladimíra Starka: „Na začátku zápasu jsme se ujali vedení 1:0, ale v tom momentě kluci jakoby přestali hrát, za což nás soupeř potrestal vyrovnávací brankou. Naštěstí jsme se včas vzpamatovali, začali zase hrát a od té doby se hrálo převážně na půlce soupeře. Prakticky celou druhou půli jsme měli navrch a za snahu a úsilí jsme byli odměněni brankou na 2:1. Měli jsme i další šance, ale bohužel se nám je nedařilo proměňovat. Nastřelili jsme 4 břevna a 2 tyče, ale další gól už nepadl. Kluky každopádně musím pochválit za podaný výkon, 3 body jsou doma a na závěr jsme v šatně společně oslavili narozeniny Vítka Dobřanského.“