Dorostenci v Bolaticích nové dresy vítězstvím nepokřtili

Dorostenci v chladné neděli vyrazili do Bolatic v nových dresech, které chtěli pokřtít bodovým ziskem, aby se odpoutali od svých soupeřů ve spodní části tabulky. Navzdory slibnému výkonu však nakonec odjeli z Bolatic s prázdnou a tak se o další body budou muset pokusit příští víkend na domácím hřišti.

Hodnocení zápasu vedoucím mužstva Petrem Pykou: „Za ryze zimního počasí (3 stupně a občasné sněžení) jsme k utkání nastupovali v nových dresech a za mohutné podpory rodičů a borců z týmu mužů Slavoje.Ten buben z táboru našich fans klukům svědčil. Téměř celý poločas byl náš brankář bez práce, až ve 45. minutě po ojedinělé akci domácích viděl sudí penaltu. Tu Bolatice proměnily a ujaly se vedení 1:0. Do druhé půle nastoupili kluci jako z partesu a dobrých 20 minut se domácí tým prakticky nedostal za polovinu, hrál na 6 obránců a z galerie našich obrovských šancí třeba zmínit Jedličkovo břevno. O tom, že fotbal nemá logiku, jsme se přesvědčili v 77. a v 79. minutě, kdy jsme místo vyrovnání dostali dva zdrcující direkty. Minutu po třetí obdržené brance snížil Ivan Sukhoivan na konečných a naprosto nezasloužených 1:3. Dnes bylo hodnocení nejtěžší za celou dosavadní sezónu, prostě lepší tým prohrál...“