Starší přípravka (U11)Zápasy

září 2023

Rychvald U11Heřmanice U11 "B"
17:4
út 5. 9. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 10. kolo
Rychvald U11Řepiště U11
19:0
pá 8. 9. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 6. kolo
Vratimov U11Rychvald U11
18:9
čt 14. 9. 2023 17:00 @ UT, tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 7. kolo
Rychvald U11Třebovice U11
17:10
pá 22. 9. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 8. kolo
Pustkovec U11Rychvald U11
7:5
st 27. 9. 2023 16:30 @ tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 9. kolo

říjen 2023

Rychvald U11Šenov U11
12:6
pá 6. 10. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 2. kolo
Baník Ostrava-dívkyRychvald U11
13:7
út 10. 10. 2023 16:30 @ tráva Radvanice, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 3. kolo
Rychvald U11Krásné Pole U11
5:4
pá 20. 10. 2023 16:00 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 4. kolo
Rychvald U11VOLNO
– : –
pá 27. 10. 2023 16:00 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 1. kolo
Slovan Ostrava U11Rychvald U11
6:5
po 30. 10. 2023 15:00 @ tráva Slovan, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 11. kolo

duben 2024

Třebovice U11Rychvald U11
4:18
st 3. 4. 2024 16:30 @ tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 19. kolo
Řepiště U11Rychvald U11
6:8
st 10. 4. 2024 15:30 @ tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 17. kolo
Rychvald U11Vratimov U11
16:3
pá 19. 4. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 18. kolo
Rychvald U11Václavovice U11
4:15
pá 26. 4. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 16. kolo

květen 2024

Rychvald U11Pustkovec U11
7:8
pá 3. 5. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 20. kolo
Heřmanice U11 "B"Rychvald U11
5:3
čt 9. 5. 2024 16:00 @ tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 21. kolo
VOLNORychvald U11
– : –
so 18. 5. 2024 16:00 @ -, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 12. kolo
Šenov U11Rychvald U11
4:3
st 22. 5. 2024 17:00 @ tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 13. kolo
Rychvald U11Baník Ostrava-dívky
10:4
pá 31. 5. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 14. kolo