Mladší přípravka (U9)Zápasy

září 2023

Krásné Pole U9Rychvald U9
13:8
po 4. 9. 2023 16:00 @ Krásné Pole - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 6. kolo
Rychvald U9Řepiště U9
11:14
st 13. 9. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 7. kolo
Rychvald U9Svinov U9 "B"
– : –
st 20. 9. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 8. kolo
Hrabová U9Rychvald U9
13:25
čt 28. 9. 2023 16:30 @ Hrabová - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 9. kolo

říjen 2023

Heřmanice U9Rychvald U9
18:6
po 2. 10. 2023 16:00 @ tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 2. kolo
Rychvald U9Michálkovice U9
8:11
st 11. 10. 2023 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 3. kolo
Koblov U9Rychvald U9
12:15
út 17. 10. 2023 16:00 @ Koblov - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 4. kolo
Rychvald U9Václavovice U9
7:11
st 25. 10. 2023 16:00 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 1. kolo

duben 2024

Svinov U9 "B"Rychvald U9
10:10
st 3. 4. 2024 16:30 @ tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 19. kolo
Rychvald U9Krásné Pole U9
13:10
st 10. 4. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 17. kolo
Řepiště U9Rychvald U9
11:8
st 17. 4. 2024 15:30 @ tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 18. kolo
Šenov U9Rychvald U9
11:11
út 23. 4. 2024 16:30 @ tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 16. kolo

květen 2024

Rychvald U9Hrabová U9
15:8
čt 2. 5. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 20. kolo
Václavovice U9Rychvald U9
24:5
út 7. 5. 2024 16:30 @ Václavovice - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 12. kolo
Baník Ostrava-dívkyRychvald U9
6:20
čt 9. 5. 2024 16:30 @ tráva Radvanice, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 21. kolo
Rychvald U9Heřmanice U9
13:13
st 22. 5. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 13. kolo
Michálkovice U9Rychvald U9
16:7
st 29. 5. 2024 17:00 @ tráva, MěS mladší přípravka 4+1 U9 sk.B (roč.15-16 a ml), 14. kolo