TJ Slavoj Rychvald
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
menu
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Nábor hráčů
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Nábor hráčů
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Nábor hráčů
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Starší žáci (U15)
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Události
Starší žáci (U15)
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Události
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2022
sobota
3. 9.
Rychvald
Ostrava-Jih "B"
so 3. 9. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 5. kolo
5:0
so 3. 9. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 5. kolo
čtvrtek
8. 9.
Koblov
Rychvald
čt 8. 9. 2022 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 6. kolo
1:24
čt 8. 9. 2022 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 6. kolo
sobota
17. 9.
Rychvald
Pustkovec
so 17. 9. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 7. kolo
6:0
so 17. 9. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 7. kolo
sobota
24. 9.
Lokomotiva Ostrava
Rychvald
so 24. 9. 2022 9:00
@
UT Hlubina
,
MěS starší žáci (6+1), 8. kolo
5:4
so 24. 9. 2022 9:00
@
UT Hlubina
,
MěS starší žáci (6+1), 8. kolo
čtvrtek
29. 9.
Rychvald
Hlubina "B"
čt 29. 9. 2022 17:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 3. kolo
2:9
čt 29. 9. 2022 17:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 3. kolo
říjen 2022
pondělí
3. 10.
Rychvald
Vratimov
po 3. 10. 2022 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 9. kolo
8:1
po 3. 10. 2022 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 9. kolo
sobota
8. 10.
Hrabová
Rychvald
so 8. 10. 2022 10:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 10. kolo
6:0
so 8. 10. 2022 10:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 10. kolo
sobota
15. 10.
Rychvald
Václavovice
so 15. 10. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 11. kolo
2:3
so 15. 10. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 11. kolo
pátek
21. 10.
Krásné Pole
Rychvald
pá 21. 10. 2022 16:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 4. kolo
1:10
pá 21. 10. 2022 16:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 4. kolo
listopad 2022
čtvrtek
3. 11.
Polanka "B"
Rychvald
čt 3. 11. 2022 18:00
@
UT
,
MěS starší žáci (6+1), 1. kolo
15:1
čt 3. 11. 2022 18:00
@
UT
,
MěS starší žáci (6+1), 1. kolo
sobota
5. 11.
Dolní Lhota
Rychvald
so 5. 11. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 2. kolo
2:6
so 5. 11. 2022 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 2. kolo
duben 2023
sobota
8. 4.
Rychvald
Koblov
so 8. 4. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 17. kolo
12:2
so 8. 4. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 17. kolo
pátek
14. 4.
Pustkovec
Rychvald
pá 14. 4. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 18. kolo
0:7
pá 14. 4. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 18. kolo
sobota
22. 4.
Rychvald
Lokomotiva Ostrava
so 22. 4. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 19. kolo
11:0
so 22. 4. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 19. kolo
květen 2023
sobota
6. 5.
Rychvald
Hrabová
so 6. 5. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 21. kolo
2:5
so 6. 5. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 21. kolo
úterý
9. 5.
Vratimov
Rychvald
út 9. 5. 2023 16:30
@
UT, tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 20. kolo
3:5
út 9. 5. 2023 16:30
@
UT, tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 20. kolo
pátek
12. 5.
Rychvald
Polanka "B"
pá 12. 5. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 12. kolo
7:6
pá 12. 5. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 12. kolo
sobota
20. 5.
Rychvald
Dolní Lhota
so 20. 5. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 13. kolo
1:0
so 20. 5. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 13. kolo
sobota
27. 5.
Hlubina "B"
Rychvald
so 27. 5. 2023 12:45
@
UT, tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 14. kolo
0:0
so 27. 5. 2023 12:45
@
UT, tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 14. kolo
červen 2023
sobota
3. 6.
Rychvald
Krásné Pole
so 3. 6. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 15. kolo
5:2
so 3. 6. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 15. kolo
neděle
11. 6.
Ostrava-Jih "B"
Rychvald
ne 11. 6. 2023 10:00
@
tráva, UT
,
MěS starší žáci (6+1), 16. kolo
6:3
ne 11. 6. 2023 10:00
@
tráva, UT
,
MěS starší žáci (6+1), 16. kolo
sobota
17. 6.
Václavovice
Rychvald
so 17. 6. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 22. kolo
9:3
so 17. 6. 2023 10:00
@
tráva
,
MěS starší žáci (6+1), 22. kolo